McAfee Internet Security 16.0.R22 Refresh 1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

McAfee Internet Security to połączenie programu antywirusowego i oprogramowania do ochrony danych zapewniające ochronę komputera przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami czyhającymi na Internautów.

W pakiecie znajdziemy między innymi takie narzędzia jak VirusScan zapobiegający infekcji PC przed wirusami, Personal Firewall Plus chroniący przed włamaniami i atakami hackerskimi czy moduł Spyware & Adware Detection & RootKit wykrywający i usuwający te szkodniki. Poza tym McAfee Internet Security oferuje również narzędzie do tworzenia kopii zapasowych plików na nośnikach CD/DVD, USB oraz zewnętrznych lub sieciowych dyskach.

Na uwagę zasługuje również narzędzie McAfee Shredder usuwające bezpiecznie pliki z komputera oraz moduł kontroli rodzicielskiej dostępu do stron WWW.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nie wiem
ociężałość i zasobożerność
ocena użytkownika
14.12.2016 12:12 • Recenzja do wersji 2015

Użytkowałem przez dwa tygodnie: pracował wyjątkowo powoli, często wywalał fałszywe alarmy, spowalniał internet, bardzo obciążał procesor. Odistalowałem i wróciłem do sprawdzonego od lat Nortona :)

Wszystko...
...a może przestarzały interface.
ocena użytkownika
31.12.2015 22:48 • Recenzja do wersji 2015

Ostatnio wykrył mi trojana i adware (takie tam...) Nie muli,gry chodzą bez zarzutu,strony ładują się szybko,skuteczność bardzo wysoka i firewall.W testach niczym konkurencji nie ustępuje i stoi wysoko w ochronie.Na moim 4-letnim komputerze śmiga bez "freez'ów".Co tu dalej gadać...no po prostu polecam każdej osobie,która pragnie mieć kompleksowo i skutecznie zabezpieczony sprzęt,jeśli ma w portfelu 190 złotych.Kończąc moją recenzję tego świetnego programu - polecam!