MediaHuman YouTube to MP3 Converter MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.47

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz program

MediaHuman YouTube to MP3 Converter służy do pobierania dźwięku z wielu popularnych serwisów muzycznych i filmowych. Program zapisze jako MP3, OGG lub M4A utwory YouTube'a, a także z Vimeo, Dailymotion, SoundClouda, Vevo, Facebooka, VKontakte, Bandcampa i Hypemachine.

MediaHuman YouTube to MP3 Converter może pobierać zarówno pojedyncze pliki, jak i całe listy odtwarzania. Odnośniki można wkleić do okna programu lub przeciągnąć z przeglądarki. W kolejce plików pokazane zostaną miniatury filmów oraz metadane, z jakimi utwory zostaną zapisane na dysku. W ustawieniach programu można wybrać jakość zakodowanego dźwięku, miejsce zapisu plików oraz włączyć dodawanie pobranych utworów do biblioteki iTunes. Można także zapisać w programie listę odtwarzania, która będzie obserwowana i z której utwory zostaną pobrane automatycznie.

W programie można ustawić limit prędkości pobierania oraz czynność, która zostanie wykonana po zakończeniu działania (sygnał dźwiękowy, uśpienie komputera, odtwarzanie utworów i tym podobne). Można także wyznaczyć maksymalną liczbę połączeń na jeden plik.

MediaHuman YouTube to MP3 Converter jest darmowy, ale można skorzystać z płatnej subskrypcji i dokupić szybsze pobieranie. „Superszybki” algorytm można przetestować na 20 utworach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!