Mega Fakturka Lite 4.3.0.4

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mega Fakturka Lite to darmowy program do fakturowania kierowany do małych przedsiębiorstw nie prowadzących gospodarki magazynowej.

Poza funkcją wystawiania takich dokumentów sprzedaży jak faktury VAT/VAT MP, korekty faktur VAT/VAT MP oraz faktur proforma pozwala prowadzić rozbudowaną kartotekę kontrahentów, towaru i wystawionych dokumentów. Za jej pośrednictwem możemy gromadzić dane dotyczące naszych klientów (m.in. adres, NIP, REGON, nr telefonu, e-mail itp.) oraz oferowanego towaru (nazwa, stawka VAT, jednostka miary, ceny itp.).

Z poziomu aplikacji wyjątkowo szybko i łatwo wydrukujemy cennik, zestawienie sprzedaży za dany okres, raport nierozliczonych płatności czy również nadruki z danymi adresowymi na koperty. Mega Fakturka Lite oferuje także opcje definiowania przelewów - w tym do ZUS i US (oraz ich korekty).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty darmowy
zablokowane wszystkie funkcje poza Fakturą
ocena użytkownika
21.10.2017 12:14 • Recenzja do wersji 2.1.0.7

Niestety pierwsze co się rzuca w oczy po tym jak zainstalujesz, to to że zablokowane są wszystkie możliwości wystawiania dokumentów poza fakturą, więc nie reklamujcie programu że można te wszystkie dokumenty wystawiać, można w tej darmowej wersji TYLKO wystawić fakturę, nic wiecej się nie da zrobić.