Memory Washer 7.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Memory Washer to program, który jak wskazuje zresztą jego nazwa służy do zwiększania ilości pamięci operacyjnej w komputerze (według informacji producenta nawet do 95 proc.).

Memory Washer znajduje, a następnie usuwa z systemu niestabilne i zbędne aplikacje oraz niepotrzebne pliki, poprawiając szybkość działania komputera, jego stabilność i wydajność. Użytkownik, po przeprowadzeniu wspomnianego procesu czyszczenia systemu, może liczyć na to, że nie zawiesi się on podczas pracy i nie ulegnie poważniejszej awarii.

Memory Washer przyśpiesza także proces uruchamiania systemu, umożliwiając wybranie programów, które mają zostać załadowane po włączeniu komputera. Dostępna jest ponadto opcja automatycznego oczyszczania pamięci, którą można skonfigurować wedle własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 04.03.2013 00:24

Uruchomilem dwie instancje programu na raz i mam teraz 2-razy wiecej RAMu... nawet pod Linux-em ;P

dzikiwiepsz   14 #1 13.02.2013 16:12

Kolejny program do pseudo-optymalizacji który za pewne po za bsodem nic innego pożytecznego nie zdziała.