r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Memory Washer 7.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Memory Washer to program, który jak wskazuje zresztą jego nazwa służy do zwiększania ilości pamięci operacyjnej w komputerze (według informacji producenta nawet do 95 proc.).

Galeria programu

Memory Washer znajduje, a następnie usuwa z systemu niestabilne i zbędne aplikacje oraz niepotrzebne pliki, poprawiając szybkość działania komputera, jego stabilność i wydajność. Użytkownik, po przeprowadzeniu wspomnianego procesu czyszczenia systemu, może liczyć na to, że nie zawiesi się on podczas pracy i nie ulegnie poważniejszej awarii.

r   e   k   l   a   m   a

Memory Washer przyśpiesza także proces uruchamiania systemu, umożliwiając wybranie programów, które mają zostać załadowane po włączeniu komputera. Dostępna jest ponadto opcja automatycznego oczyszczania pamięci, którą można skonfigurować wedle własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 04.03.2013 00:24

Uruchomilem dwie instancje programu na raz i mam teraz 2-razy wiecej RAMu... nawet pod Linux-em ;P

dzikiwiepsz   14 #1 13.02.2013 16:12

Kolejny program do pseudo-optymalizacji który za pewne po za bsodem nic innego pożytecznego nie zdziała.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.