reklama

Menedżer Pojazdów 1.0.14

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany, a zarazem łatwy w obsłudze, program w wspomagający zarządzanie i obsługę pojazdów w firmie. Menedżer Pojazdów umożliwia ewidencjonowanie pojazdów, kierowców, przejazdów (tzw. kilometrówka), dokumentów, napraw, wyposażenia oraz kart paliwowych. Zawiera kartotekę celów wyjazdów, tras, kosztów, stawek ryczałtu. Umożliwia dokonywanie wnikliwej analizy ponoszonych kosztów np. obliczanie zużycia paliwa, a także kontrolę terminów ubezpieczeń, przeglądów, napraw, wymiany wyposażenia itp. Udostępnia kilkanaście różnorodnych raportów, zestawień i analizy według kierowców, pojazdów czy kart paliwowych. Wyposażony jest także w przydatne dodatki takie jak: tabela odległości między miastami i (dostępne po wykupieniu licencji) książka adresowa i katalog banków.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 03.08.2016 14:32

@Survival_five (niezalogowany): Śliczna reklama...

  #5 04.04.2016 16:07

Tragedii może i nie ma, faktycznie. No ale jest o wiele więcej przyjemnych programów i za darmo. Np. http://www.systim.pl ściągnąłem sobie za darmo na rok czasu i mimo, że ma tysiące funkcji to korzystam tylko z ewidencji pojazdów i super jest. Także no nie wiem, jak kto woli. Ja jakoś wole mieć zaplecze pomocy za sobą w razie czego, niżeli dłubać tu samemu.

darek719   41 #4 05.11.2015 20:33

super program, ułatwia prowadzenie ewidencji, rejestr dokonanych napraw czy ubezpieczeń.

  #3 22.06.2012 18:36

MENEDZER .??,chyba menadzer(jak juz )

  #2 12.06.2008 14:06

Nie wiem czemu DP nie mogą zassać tego programu tak aby jego pobieranie było szybkie - tylko podlinkowaliście się pod koszmarnie wolny transfer ze strony producenta.
ps - jeśli już to trzeba było link umiecić w "pobierz
na stronie producenta" - transfer rzędu 1-2 KB - plik 6,3 MB chce pobierać godzinę - żenada

  #1 04.09.2007 09:30

program w miare ale za wydruki każą dodatkowo płacic - BEZ SENSU

reklama