r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Menedżer stron na Facebooku

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Menedżer stron na Facebooku to aplikacja stworzona dla administratorów i moderatorów stron w tym najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym. Umożliwia między innymi zmianę statusu, dodawanie zdjęć, przeglądanie statystyk i aktywności użytkowników.

Galeria programu

Z poziomu menedżera stron możemy także utworzyć wydarzenie, przeglądać posty użytkowników, dodawać i odpowiadać na komentarze. Niestety obecnie za pomocą aplikacji mobilnej nie możemy wyróżnić wybranych postów, dodać materiałów wideo czy przeglądać profili użytkowników, którzy polubili naszą stronę. Możliwe jest za to zmienianie zdjęć profilowych i edytowanie informacji o stronie.

W przeciwieństwie do głównej aplikacji Facebook, menedżer stron jest stabilniejszy i szybszy w działaniu, ale nie pozbawiony drobnych błędów. Choć aplikacja zawiera podstawowe narzędzia dla prowadzących strony na FB, pozwalające na zarządzanie nimi, brakuje choćby informacji o aktywnościach użytkowników i fanów strony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.