Mercury Browser 3.2.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mercury Browser to przeglądarka internetowa, która zdobyła bardzo dużą popularność na platformie iOS a następnie pojawiła się również w wersji dla Androida. Stanowi ona połączenie dużych możliwości i prostego, ładnego interfejsu. Stanowi dobrą alternatywę dla przeglądarek takich jak Firefox, Opera czy Chrome.

Podobnie do konkurencyjnych rozwiązań, również przeglądarka Mercury Browser pozwala na przeglądanie wielu stron w kartach. Dostępny jest także tryb ochrony prywatności, w którym nie są zapisywane wrażliwe dane użytkownika oraz ciasteczka. Przeglądarka pozwala na pobieranie plików, oraz wyszukiwanie tekstu na stronach internetowych. Ciekawą opcją jest również możliwość zmiany useragenta tj. przedstawianie się jako zupełnie inne urządzenie np. tablet lub komputer stacjonarny w celu wyświetlenia pełnej wersji witryn mobilnych. Aplikacja posiada także kilka preinstalowanych dodatków: możliwość tłumaczenia stron w ramach Google Translate, blokowanie reklam, transfer danych po sieci Wi-Fi, czy też integrację z usługą Dropbox.

W Mercury Browser nie zabrakło także historii, zakładek i strony startowej z ulubionymi stronami. Bardzo ciekawą funkcją jest opcja czytnika, po jej użyciu strona jest konwertowana i wyświetlana w sposób podobnych do książek, w którym największą rolę odgrywa tekst. Możliwe jest także uruchomienie trybu nocnego, oraz szybka zmiana jasności wyświetlacza z poziomu samej przeglądarki. Aplikacja jest darmowa, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 24.08.2016 11:27

"niestety nie posiada interfejsu w języku polskim." - dawno i nieprawda. Jest język polski i to dobrze wykonane tłumaczenie, żadnych tekstów w dzikim szyku - a'la mistrz Yoda - których nie idzie zrozumieć ;)