r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Office Live - wartość dodana dla firm za darmo

Strona główna Aktualności

W dzisiejszych czasach obecność online jest dla małych firm niemalże koniecznością. Wychodząc z tego zalożenia Microsoft zapowiada uruchomienie łatwodostępnych usług Office Live wspierających rozwój małych przedsiębiorstw poprzez zapewnienie im profesjonalnej obecności w wirtualnym świecie. Office Live, którego przedpremierowa wersja testowa beta ruszy na początku przyszłego roku, zapewni obsługę firmowej domeny, witryny webowej i poczty elektronicznej - za darmo.

Dodatkowo, w rozszerzonej wersji usługi Office Live zapewni dostęp do aplikacji wspierających procesy biznesowe - takich jak narzędzia i usługi do koordynowania projektów, obsługi oraz interakcji z klientami i parnetrami czy bezpiecznego obiegu i magazynowania wewnętrznych dokumentów. Rozszerzona wersja usługi będzie już płatna, jednak - jak zapewnia Microsoft - łatwodostępna dla małej przedsiębiorczości.

Już w tej chwili można zgłosić zainteresowanie udziałem w wersji beta usługi, która ruszy na początku roku 2006.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.