Microsoft Technology Summit 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczął się Microsoft Technology Summit 2006 - największa tegoroczna konferencja techniczna Microsoft w Polsce, kierowana do specjalistów IT i developerów. Przypominamy, że dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście w tym wydarzeniu organizatorzy przygotowali transmisje na żywo w Internecie, z wybranych sesji konferencji - dzisiaj od 14:00 do 17:30 i jutro od 8:30 do 17:15

Podczas tegorocznej, drugiej już edycji konferencji Microsoft Technology Summit, odbędzie się 114 sesji technicznych i 9 biznesowych pokrywających 9 obszarów tematycznych, stanowiących przekrój przez wszystkie technologie Microsoft. Sesje te będą prowadzone przez 86 najlepszych ekspertów z Polski i zagranicy. Wśród prelegentów są między innymi: Rafał Łukawiecki - ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa IT, wybrany najlepszym wykładowcą takich konferencji jak IT Forum i TechEd 2005, oraz Fred Baumhardt - wybitny konsultant do spraw bezpieczeństwa firmy Microsoft. W konferencji uczestniczyć będzie ponad 2500 osób. Uczestnicy będą mogi korzystać z laboratorium wyposażonego w ponad 70 komputerów, sieci WiFi, a także salonu multimedialnego Windows Media Center.

Patrząc na ogromne zainteresowanie środowiska konferencją, którego efektem jest ponad 2500 zarejestrowanych uczestników, możemy stwierdzić, że wydarzenie to ma już ugruntowaną pozycję w kalendarzu imprez technologicznych odbywających się w Polsce. W tym roku postanowiliśmy dodatkowo poszerzyć zakres tematyczny konferencji. Dwa razy więcej sesji i laboratoriów niż w roku ubiegłym, pozwoli każdemu uczestnikowi dostosować przebieg konferencji najlepiej do swoich potrzeb - mówi Jacek Myrcha, Dyrektor działu Business & Marketing Organization w polskim oddziale Microsoft.

© dobreprogramy
s