r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft otwiera centra innowacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft ogłosił otwarcie światowej sieci 90 centrów innowacji (MIC - Microsoft Innovation Centers) mających oferować programy i usługi pozwalające na tworzenie się silnych, samowystarczalnych lokalnych rynków oprogramowania. Centra te mają działać we współpracy z rządami, instytucjami akademickimi, organizacjami przemysłowymi i wytwórcami oprogramowania, mając za zasadniczy cel napędzanie długoterminowego wzrostu ekonomicznego w regionach, gdzie będą się mieściły.

Pierwsze z centrów zostało otwarte w Indiach (New Delhi) podczas drugiego corocznego forum liderów rządów (Microsoft Government Leaders Forum). Dalsze MIC będą służyć lokalnym regionom z 60 obecnych lokalizacji Microsoft w Australii, Brazylii, Chinach, Niemczech, Japonii, Malezji i innych krajach. Dodatkowe 30 MIC z planami lokalizacji w Korei, Indiach i Południowej Afryce zostanie otwartych w roku 2006.

Więcej na temat Microsoft Information Center - na stronach programu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.