r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft pracuje nad mniejszym Surfacem

Strona główna Aktualności

Obniżenie przez Microsoft minimalnych wymagań wyświetlanej rozdzielczość w tabletach z Windows 8 z 1366×768 na 1024×768 pikseli, nie było jedynie ukłonem w kierunku producentów sprzętu, ale również elementem przygotowania podwórka pod własne potrzeby. Może mieć to powiązanie z informacjami płynącymi od Wall Street Journal o rozpoczęciu prac giganta z Redmond nad nową linią urządzeń z rodziny Surface.

Rozwiązaniem problemów związanych z zainteresowaniem pierwszą generacją Surface ma być między innymi nowy, 7-calowy model, który ma trafić do masowej produkcji jeszcze w tym roku. Decyzja o nowym modelu na pewno jest słuszna (pokazuje to doświadczenie innych producentów), tylko nie wiem, czy nie spóźniona. Oczywiście mowa tutaj o innej niż iOS i Android platformie, ale trzeba mieć na uwadze konkurencję, która już od dłuższego czasu sprzedaje z doskonałym skutkiem takie modele jak Nexus 7, iPad Mini czy Kindle Fire. Maluch Microsoftu, oprócz samego sprzętu, musiałby zaskoczyć swoją ceną, ale o tym na razie się nie mówi.

Wall Street Journal donosi jedynie o planowanych obniżkach cen na system Windows i pakiet Office, które według Microsoftu mają przyciągnąć zainteresowanie zarówno użytkowników jak i deweloperów rozwijających oprogramowanie obsługujące dotyk.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.