r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft też planuje tłumaczenie rozmów telefonicznych

Strona główna Aktualności

Microsoft pracuje nad oprogramowaniem pozwalającym na tłumaczenie rozmów telefonicznych w czasie bliskim rzeczywistemu. Prototyp takiego oprogramowania został zaprezentowany na tegorocznych pokazach TechFest.

Jak przyznają sami twórcy, oprogramowanie na razie nie jest doskonałe. Mimo obecności wielu błędów w tłumaczeniu, już teraz jednak możliwe jest zrozumienie ogólnego sensu wypowiedzi rozmówcy. Microsoft nie ujawnił jak dotąd żadnych informacji na temat daty zakończenia prac nad projektem, czy obsługiwanych języków, choć z pewnością będą to m.in. angielski i niemiecki, czego można się dowiedzieć oglądając film Microsoft Research Translating Telephone.

Przypomnijmy, że nad podobną usługą pracuje również koncern Google. Usługa ma korzystać z potencjału Google Translate i będzie prawdopodobnie dedykowana platformie Android.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.