r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft zablokuje OneDrive'a wszystkim, którzy przechowują więcej niż 1 TB danych

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Za decyzją Microsoftu o znacznej redukcji miejsca w schowku OneDrive stać miały praktyki samych użytkowników. Korporacja zdecydowała się na takie kroki bez względu na to, że część z nich opłaca usługę, co oczywiście wywołało niemało kontrowersji. Mimo to ilość miejsca już od 1 marca zredukowana zostanie do 1 terabajta.

Ale przecież Microsoft nie usunie ot tak plików swoich klientów, aby pozostały tam dane o łącznej wielkości terabajta. Jak zatem korporacja chce egzekwować nowe zasady? Odpowiedź na to pytanie uzyskał serwis Neowin. Wniosek może być tylko jeden: Microsoft ani myśli o jakichkolwiek ustępstwach.

W praktyce od 1 marca użytkownicy, którzy przechowują na OneDrivie więcej niż terabajt danych, będą mieli zablokowany dostęp do jakichkolwiek akcji oprócz usuwania plików. To jednak nie koniec: po trzech miesiącach, od 1 czerwca, konta zostaną całkowicie zablokowane. Oczywiście w tym czasie należy spodziewać się licznych powiadomień o konieczności usunięcia niektórych plików

r   e   k   l   a   m   a

Następnie tylko jednokrotnie będzie się można zwrócić do Microsoftu o odblokowanie dostępu. Będzie to jednak możliwe tylko na 30 dni, które muszą wystarczyć na usunięcie plików. Jeżeli zaś wielkość danych wciąż będzie przekraczała 1 TB, to konto zostanie permanentnie zablokowane.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.