r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mirekusoft Install Monitor 3.0.519.3

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów

Mirekusoft Install Monitor to zaawansowane narzędzie do zarządzania zainstalowanym w systemie Windows oprogramowaniem, będące doskonałą alternatywą dla systemowej funkcji 'Dodaj lub usuń programy'.

Galeria programu

Oferuje ono mechanizm pozwalający nie tyle skutecznie usuwać z komputera zbędne aplikacje, co również wyszukiwać i kasować pozostałości po nich - m.in. wpisy w rejestrze itp. Program dobrze sprawdza się również w przypadku usuwania oprogramowania, którego nie da się pozbyć w tradycyjny sposób lub kiedy proces odinstalowywania zakończy się niepowodzeniem.

Wyższość Mirekusoft Install Monitor nad standardowymi rozwiązaniami tego typu polega na tym, iż potrafi on monitorować i zapisywać informacje o zasobach używanych przez instalatory aplikacji. Gromadzi on informacji o m.in. tworzonych w rejestrze Windows wpisach lub kopiowanych na dysk plikach i folderach, umożliwiając ich dokładne usunięcie podczas procesu odinstalowywania. Dodatkowo narzędzie wyposażone zostało w funkcję do zarządzania uruchamianymi wraz z systemem komponentami.

Uwaga!

  1. Dostępna jest również poprzednia, bezpłatna wersja programu. Pobrać ją można z poziomu linków bezpośrednich w sekcji 'inne', wybierając opcję 'wersja bezpłatna 1.1.98.0'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.