r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobilny Google Docs na Androidzie i iOS

Strona główna Aktualności

Google rozbudował swój internetowy pakiet biurowy o możliwość pracy w przeglądarce telefonu komórkowego.

Webowy edytor pakietu Google Docs może teraz być uruchamiany w przeglądarce telefonu komórkowego. Pozwala to na pracę z dokumentami bez potrzeby uruchamiania komputera. Co ważne, mobilny Google Docs oferuje całkiem sporą funkcjonalność. Poza tak oczywistymi kwestiami jak edytowanie dokumentów, możliwa jest także praca w grupie, z podglądem wprowadzanych zmian w czasie rzeczywistym włącznie. Użytkownik może pisać przy pomocy wirtualnej klawiatury lub usługi Voice, która zamienia ludzką mowę na tekst. Mobilny Docs pozwala także na pracę z arkuszem kalkulacyjnym. Google przygotował film demonstracyjny prezentujący proces edycji dokumentów na telefonie komórkowym.

Początkowo nowy edytor będzie dostępny wyłącznie z angielskojęzycznym interfejsem - Google zapewnił, że pracuje już nad pozostałymi wersjami językowymi aplikacji. Mobilny Google Docs ma działać poprawnie na wszystkich urządzeniach z systemem Android 2.2 oraz iOS 3.0 lub nowszym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.