r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moja ciąża z eDziecko.pl

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

Moja ciąża z eDziecko.pl to aplikacja stworzona z myślą o kobietach oczekujących narodzin dziecka. Pozwala zapisywać ważne wydarzenia i terminy, śledzić rozwój (i związane z nim ciekawostki), a także kontrolować wagę.

Korzystanie z aplikacji rozpoczynamy od podania swojego imienia oraz terminu porodu. Jeżeli go nie znamy, możemy skorzystać z prostego kalkulatora. Informacje takie nie są może dokładne, ale pozwalają zorientować się w wieku dziecka.

Ekran główny przedstawia podstawowe informacje o naszym dziecku. Etapie na którym właśnie się znajduje oraz ilości dni pozostałych do porodu. Na dole znajdują się odnośniki do trzech kategorii. Waga pozwala kontrolować to ile ważymy i czy wyniki jest prawidłowy. Ciąża, to obszerny zbiór informacji o życiu prenatalnym dziecka, podzielonym na poszczególne okresy. Znajdziemy tam nie tylko informacje tekstowe, ale też filmy i zdjęcia.

Ostatnia kategoria to kalendarz, dzięki niemu możemy dodać ważne wydarzenia do systemowego kalendarza. Interfejs programu prezentuje się bardzo dobrze. Jest przejrzysty oraz bardzo wygodna w obsłudze. Na chwilę obecną nie zawiera reklam i jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.09.2016 02:04

Aplikacja nie bierze w ogole pod uwagę wzrostu, mimo ze trzeba go wprowadzić. Przy mojej niedowadze sprzed ciąży i uzyskaniu prawidłowej wagi w trakcie ciąży wyświetla informacje o nadwadze. Bezsens

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.