r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moje ING mobile 2.6.0

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje

Moje ING mobile to aplikacja dla klientów bankowości indywidualnej w ING Banku Śląskim. Program oferuje szybki dostęp do podstawowych informacji o saldzie rachunku, narzędzie do wykonywania przelewów i historię rachunku.

Program stawia na prostotę i łatwość w pozyskaniu najważniejszych dla klienta informacji. Na ekranie głównym znajdziemy prosty wykres z danymi o stanie konta: w formie kwoty lub (po zdefiniowaniu miesięcznego budżetu) lub w formie procentów, które zostały do końca wskazanego przez użytkownika okresu rozliczeniowego. Ponadto, za pomocą aplikacji szybko zrobimy przelew i wyszukamy informacje z historii transakcji.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto, aplikacja wysyła powiadomienia o każdej zmianie na rachunku klienta (np. po wypłacie z bankomatu lub płatności kartą). Znajdziemy w niej też mapę placówek ING Banku Śląskiego oraz narzędzie do zamawiania produktów finansowych i inwestycyjnych banku. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą technologii Touch ID.

Aplikacja pod względem graficznym jest dostosowana do interfejsu internetowych usług ING Banku Śląskiego zastosowanego na jego stronie internetowej. To sprawia, że można łatwo opanować korzystanie z interfejsu w aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Moje ING mobile dostępne – klienci ING w końcu mogą płacić BLIK-iem

21
OPROGRAMOWANIE 30.09.2016 | Maciej Olanicki

Na Androida, iOS-a i mobilnego Windowsa dostępna jest już nowa wersja aplikacji Moje ING mobile – można je już oczywiście znaleźć w naszej bazie. A przed aktualizacją nie ma się co wzbraniać, gdyż przynosi bardzo ważną nowość. Mimo że w ciągu ostatnich miesięcy aplikacja dla klientów ING była systematycznie aktualizowania, a harmonogram prac narzucał szybką implementację kolejnych funkcji, to w Moje ING mobile brakowało możliwości, która od dawna oferuje konkurencja, a która cieszy się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Chodzi oczywiście o obsługę BLIK-a. Dostęp do tych…

Aplikacja banku ING ma wyjść poza e-bankowość. Pomoże kupić bilety czy zapłacić za parking

19
OPROGRAMOWANIE 23.06.2016 | Łukasz Maślanka

ING Bank Śląski chce, aby użytkownicy jego aplikacji mobilnej mogli używać jej do kupowania biletów kolejowych oraz komunikacji miejskiej w Polsce, a także do regulowania opłat za parkowanie. Firma szuka już partnera do realizacji tego projektu, który zaopiekuje się stroną technologiczną. Zaktualizowana o możliwość opłacania parkingów oraz biletów na pociągi, autobusy i tramwaje aplikacja banku miałaby pojawić się w przyszłym roku, o ile oczywiście ING Bank Śląski znajdzie firmę, która pomoże mu wdrożyć tego typu rozwiązanie. Aplikacja miałaby też obsłużyć płatności mobilne za pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.