Moje ING mobile Moje ING mobile

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje ING mobile to aplikacja dla klientów bankowości indywidualnej w ING Banku Śląskim. Program oferuje szybki dostęp do podstawowych informacji o saldzie rachunku, narzędzie do wykonywania przelewów i historię rachunku.

Program stawia na prostotę i łatwość w pozyskaniu najważniejszych dla klienta informacji. Na ekranie głównym znajdziemy prosty wykres z danymi o stanie konta: w formie kwoty lub (po zdefiniowaniu miesięcznego budżetu) lub w formie procentów, które zostały do końca wskazanego przez użytkownika okresu rozliczeniowego. Ponadto, za pomocą aplikacji szybko zrobimy przelew i wyszukamy informacje z historii transakcji.

Ponadto, aplikacja wysyła powiadomienia o każdej zmianie na rachunku klienta (np. po wypłacie z bankomatu lub płatności kartą). Znajdziemy w niej też mapę placówek ING Banku Śląskiego oraz narzędzie do zamawiania produktów finansowych i inwestycyjnych banku. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą technologii Touch ID.

Aplikacja pod względem graficznym jest dostosowana do interfejsu internetowych usług ING Banku Śląskiego zastosowanego na jego stronie internetowej. To sprawia, że można łatwo opanować korzystanie z interfejsu w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!