r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monefy 1.1.0

Strona główna iOS Dom Budżet domowy

Monefy to program do szczegółowego śledzenia wydatków osobistych z możliwością synchronizacji danych między różnymi urządzeniami. Aplikacja zrobi za nas bardzo dużo, ale wciąż trzeba dodawać różne swoje wydatki ręcznie.

W przeciwieństwie do wielu bardziej rozbudowanych aplikacji, Monefy pozwala dodawać transakcje bardzo szybko. Nie trzeba wypełniać żadnych szczegółów wydatków ani skanować paragonów. Do wydatków można dopisać kategorię, do czego wystarczy jedno dotknięcie ekranu. Aplikacja ma kilkanaście gotowych kategorii, oznaczonych piktogramami. Na ekranie głównym zobaczymy też kolisty wykres podziału naszych wydatków.

Monefy ma możliwość synchronizacji danych z innymi instalacjami aplikacji za pośrednictwem Dropboksa. Zmiany są od razu widoczne na innych urządzeniach.

Wraz z aplikacją instalowane są widżety na ekran domowy. W ustawieniach można zmieniać waluty i tryb pracy z tradycyjnego rozliczania na tryb budżetu (planowane wydatki na dany miesiąc). Aplikacja obsługuje również przeniesienie kwoty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Monefy

56
15.11.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cyklu „Aplikacja dnia” prezentujemy Wam tym razem Monefy – intuicyjny menedżer finansów osobistych, który nie wymaga uzupełniania długich formularzy przy wprowadzaniu wydatków. Dzięki temu można je zapisywać na bieżąco niemal bez odrywania się od innych zajęć. Uzupełnianie wydatków Monefy może pracować wyliczając bilans z wpływów i wydatków albo w trybie budżetu, gdzie ustalamy maksymalną kwotę, jaką zamierzamy wydać w miesiącu. Tryb pracy aplikacji można zmienić w każdej chwili. Jeśli chcemy pracować w trybie bilansu, należy dodać przychody. Robimy to z ekranu głównego,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.