r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Money Manager EX

Strona główna Android Dom Budżet domowy

Money Manager Ex otwarta aplikacja do zarządzania osobistymi wydatkami. Aplikacja pomaga pilnować budżetu i śledzić, gdzie, kiedy oraz jak są wydawane pieniądze. Jest również świetnym narzędziem do uzyskania nowej perspektywy na swoje finanse.

Zarządzanie finansami jest trudne, jeżeli nie wiemy dokładnie, ile pieniędzy otrzymujemy, a ile wydajemy. Money Manager EX pomoże rozwiązać ten problem, przez zapewnienie łatwego sposobu na dokumentowanie wydatków. Jeśli to tylko możliwe, w aplikacji na bieżąco należy zapisywać wydatki i zyski. Wykresy i raporty pokażą, gdzie wydajemy najwięcej pieniędzy i pomogą lepiej wybierać w przyszłości.

Oczywiście nie ma dobrej ani złej odpowiedzi na pytanie jak wydawać pieniądze: tutaj właśnie wkracza aplikacja do zarządzania osobistymi finansami. Może ona pomóc zaprezentować dane finansowe, dając lepszy widok na to, co tak naprawdę dzieje się z naszymi pieniędzmi. Należy pamiętać, że oprogramowanie będzie działać tak dobrze, jak dobre są dane do niego wprowadzone.

Money Manager EX pozwala prowadzić kilka kont i przypisania im różnych walut. Zapisywanie transakcji jest przejrzyste, a przy tym można każdą z nich opatrzyć kategorią i statusem. Kategoria oznacza przyczynę wydatków lub cel, na jaki zostały przeznaczone pieniądze. Można je także filtrować i sortować, jeśli zajdzie potrzeba.

Dla opłat cyklicznych można stworzyć transakcje cykliczne, które będą dodawane do bazy automatycznie, na przykład każdego dnia miesiąca. Można w ten sposób odliczać sobie pieniądze na czynsz bądź rachunki.

Aplikacja pozwala też przypisać do danego konta inwestycje w funduszach i papiery wartościowe, których portfolio będzie automatycznie aktualizowane na podstawie kursów z podanych stron. Można też śledzić trwałe aktywa, włączając je w saldo. Wartość każdego składnika aktywów może być co rok zmniejszana lub zwiększana o określoną wartość.

Budżet można ustalać na rok lub miesiąc i w oparciu o założenia można monitorować wydatki i generować raporty.

Aplikacja może zapisywać dane na Dropboksie, za pośrednictwem którego synchronizuje się z programem na innych systemach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
23.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.