Morning Kit (Alarms & Info Widgets) Morning Kit (Alarms & Info Widgets) 1.2.4

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Morning Kit (Alarms & Info Widgets) to aplikacja dla osób, które lubią rano po przebudzeniu od razu sięgnąć po smartfon i sprawdzić najważniejsze dla siebie informacje.

Program wyświetla sześć kafelków z informacjami. Zaraz po zainstalowaniu domyślnie ustawione są kafelki z danymi o pogodzie, datą, czasem w wybranym mieście na świecie, wiadomościami z usługi Google News, cytatem oraz z wyciągiem z naszego kalendarza.

Kolejność kafelków możemy dowolnie zmieniać, podobnie jak wyświetlaną przez nie treść. Możemy też dodawać nowe, np. z przelicznikiem kursu walut lub Autor programu przygotował też zestaw motywów, dzięki którym można personalizować wygląd aplikacji, a jako tło możemy też ustawić jedno z naszych zdjęć, także tych zrobionych aparatem z przodu lub z tyłu smartfonu i od razu wgranych do programu.

Morning Kit jest dostępna za darmo, ale korzystając z bezpłatnej wersji musimy się liczyć z tym, że będą nam prezentowane reklamy, a aplikacja nie zaoferuje wszystkich możliwości. Wersja premium programu kosztuje ok. 2 dolary. Za te pieniądze usuniemy z niego reklamy, zyskamy dodatkowe miejsce na alarmy ustawiane w aplikacji, a także możliwość tworzenia krótkich notatek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!