reklama

Mtp Target na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Mtp Target - multiplayerową produkcję online przyprawioną szczyptą strategii, łączącą w sobie dodatkowo zarówno cechy zręcznościówki jak i gry akcji.

Sterujemy tutaj małym, sympatycznym pingwinkiem, którego głównym zadaniem jest poszybowanie z wysokiej rampy w kierunku ściśle wytyczonych pól. Pingwina turlamy z góry tak, by uzyskać jak najwyższy pułap lotu, a następnie dokładamy wszelkich starań, żeby jak najcelniej wylądować na konkretnych, punktowanych w różny sposób i na różnych zasadach platformach.

Jednym razem lądujemy na płaskiej powierzchni, innym zaś trzeba wcelować do specjalnych, odpowiednio oznaczonych otworków, do których zmierzamy nie tylko my, ale również nasi oponenci, którzy startowali razem z nami z tej samej rampy. Towarzyszą nam oni w zasadzie przez cały czas trwania rozgrywki; generalnie mało szkodliwi, ale niejednokrotnie potrafiący skutecznie popsuć szyki.

Grę Mtp Target można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama