Muzyka Google Play

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Music Play to oficjalny odtwarzacz muzyczny firmy Google dla platformę Android. Jest to również aplikacja kliencka do serwisu pozwalającego na odsłuchiwanie muzyki w chmurze i radia internetowego. Play Music pozwala również na zakup muzyki w wbudowanym sklepie. Niestety, większość opcji nie jest dostępnych na terenie Polski, przez co możliwości aplikacji ograniczają się jedynie do odtwarzania muzyki znajdującej się w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci.

Jako odtwarzacz, aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlisty, a także sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Pobiera z Internetu dane autorów, utworów, oraz okładki. Play Music nie posiada własnego korektora graficznego, korzysta z domyślnego systemowego o ile takowy jest dostępny. Możliwe także ocenianie utworów jako dobre lub złe. Aplikacja udostępnia jeden widget pozwalający na szybkie sterowanie odtwarzaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #4 13.08.2017 22:12

Opis aplikacji, który tu widać, jest mocno przestarzały i nieaktualny. Można już w pełni korzystać z tego, co daje Muzyka Play także w Polsce. Sam korzystam, odkąd przesiadłem się na telefon z Androidem i się zastanawiam, czy nie zrezygnować po kilka latach z Deezara właśnie na rzecz Muzyki Google Play.

majka420   4 #3 22.01.2016 12:53

Czy ktoś się orientuje jak teraz przedstawia się ta aplikacja coś się poprawiło?

  #2 25.11.2014 00:02

@piotrek18l: faktycznie nie da się przeglądać katalogów ze swoją muzyką wgraną do chmury. Masakrycznie lipnie. Reszta ok. Ale brak tej opcji dyskfalifikuje go

piotrek18l   8 #1 09.01.2014 19:30

Sorry ale dla mnie odtwarzacz bez możliwości widoku wg. katalogów nie istnieje. Jak ktoś ma kilka albumów składanek to w tych domyślnych widokach robi się masakryczna sieczka, że nie można znaleźć żadnej piosenki. Jeśli ktoś ma dużą bibliotekę to niestety szkoda czasu na poprawne otagowanie każdego jednego pliku. Do tego program jest zbyt ubogi w jakiekolwiek funkcje. Ja mogę polecić 4 odtwarzacze: PlayerPro, Neutron, PowerAmp i jetAudio.