r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Muzyka Google Play

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

Google Music Play to oficjalny odtwarzacz muzyczny firmy Google dla platformę Android. Jest to również aplikacja kliencka do serwisu pozwalającego na odsłuchiwanie muzyki w chmurze i radia internetowego. Play Music pozwala również na zakup muzyki w wbudowanym sklepie. Niestety, większość opcji nie jest dostępnych na terenie Polski, przez co możliwości aplikacji ograniczają się jedynie do odtwarzania muzyki znajdującej się w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci.

Galeria programu

Jako odtwarzacz, aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlisty, a także sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Pobiera z Internetu dane autorów, utworów, oraz okładki. Play Music nie posiada własnego korektora graficznego, korzysta z domyślnego systemowego o ile takowy jest dostępny. Możliwe także ocenianie utworów jako dobre lub złe. Aplikacja udostępnia jeden widget pozwalający na szybkie sterowanie odtwarzaniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

YouTube Red i Muzyka Google Play się połączą. Powstanie nowy serwis?

14
INTERNET 27.07.2017 | Jan Mentel

Szef YouTube Music, Lyor Cohen, oznajmił na konferencji w Nowym Jorku plany połączenia ofert Muzyka Google Play z YouTube Red. Cohen jednak nie wyjaśnił, czy w efekcie dojdzie do stworzenia wspólnej aplikacji, która zastąpi dwie poprzednie. Ujednolicenie usług motywowane jest przede wszystkim chęcią dotarcia do nowych użytkowników Obecnie oferta YouTubea jest dość skomplikowana, co pewnie wprowadza użytkowników w niemałe zakłopotanie. YouTube Red umożliwia oglądanie filmów bez reklam, pozwala także na ich zapisywanie i odtwarzanie offline, jednocześnie dając darmowy dostęp do Muzyki Google…

Google Play Music może być pierwszą usługą muzyczną z autoodtwarzaniem

42
OPROGRAMOWANIE 14.12.2016 | Maciej Olanicki

Obserwując w ostatnim czasie rozwój usług muzycznych, można odnieść wrażenie, że wśród ich twórców zapadła zmowa o braku innowacji. Mają one co prawda coraz bardziej zaawansowane możliwości w sugerowaniu muzyki, ale nowych funkcji Spotify, Apple Music, Deezera czy Tidala ze świecą szukać. Możliwe, że wkrótce pod tym względem wyłamie się Google Play Music. Niewykluczone, że opracowywane przez Google nowości mogą się nie spodobać części użytkowników. Serwis Android Police informuje, że do usługi muzycznej Google ma trafić funkcja autoodtwarzania. Wiele wskazuje na to, że Google Play Music…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #4 13.08.2017 22:12

Opis aplikacji, który tu widać, jest mocno przestarzały i nieaktualny. Można już w pełni korzystać z tego, co daje Muzyka Play także w Polsce. Sam korzystam, odkąd przesiadłem się na telefon z Androidem i się zastanawiam, czy nie zrezygnować po kilka latach z Deezara właśnie na rzecz Muzyki Google Play.

majka420   4 #3 22.01.2016 12:53

Czy ktoś się orientuje jak teraz przedstawia się ta aplikacja coś się poprawiło?

  #2 25.11.2014 00:02

@piotrek18l: faktycznie nie da się przeglądać katalogów ze swoją muzyką wgraną do chmury. Masakrycznie lipnie. Reszta ok. Ale brak tej opcji dyskfalifikuje go

piotrek18l   8 #1 09.01.2014 19:30

Sorry ale dla mnie odtwarzacz bez możliwości widoku wg. katalogów nie istnieje. Jak ktoś ma kilka albumów składanek to w tych domyślnych widokach robi się masakryczna sieczka, że nie można znaleźć żadnej piosenki. Jeśli ktoś ma dużą bibliotekę to niestety szkoda czasu na poprawne otagowanie każdego jednego pliku. Do tego program jest zbyt ubogi w jakiekolwiek funkcje. Ja mogę polecić 4 odtwarzacze: PlayerPro, Neutron, PowerAmp i jetAudio.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.