NVCleanstall 1.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NVCleanstall to bardzo przydatne, leciutkie narzędzie od twórców popularnego GPU-Z, które pozwala na dostosowanie instalacji sterownika kart GeForce i jest zarazem alternatywą dla oryginalnego modułu aktualizacji w programie GeForce Experience.

Wykorzystując NVCleanstall, możemy wybrać, jakie dokładnie komponenty sterownika mają zostać zainstalowane. Domyślny instalator zawsze instaluje pełną paczkę, nawet jeśli posiadany model karty graficznej nie pozwala skorzystać z danej funkcji, albo robić tego nie zamierza sam użytkownik. Poza tym aplikacja potrafi usunąć stosowaną przez Nvidię telemetrię.

Program uwzględnia zależności między poszczególnymi modułami, więc teoretycznie nie ma obaw, że usunięcie którejś funkcji negatywnie wpłynie na inną, pożądaną.

Co nie mniej ważne, NVCleanstall pobiera sterownik od razu bez odrzuconych składników, z serwera twórców, TechPowerUp. Czyli pozwala też zaoszczędzić nieco czasu osobom ze słabszym łączem, jak również powiadamia o najnowszej dostępnej wersji sterownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!