Navitel Navigator

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Navitel Navigator nawigacja samochodowa z dostęp do map offline. Oferuje możliwość subskrypcji map wybranych państw na różne okresy czasu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. W przypadku braku konta albo subskrypcji możemy skorzystać z siedmiodniowego okresu próbnego. Kolejny etap do wybór głosu asystenta oraz kraju, którego mapy chcemy pobrać. Niestety nie ma możliwości korzystania z map jedynie online.

Wśród opcji aplikacji znajdziemy między innymi: informacja o korkach i utrudnieniach na drodze, ostrzeżenia o radarach i fotoradarach, dynamiczna i spora baza punktów POI, czy też wsparcie dla usługi społecznościowej Navitel Friends/Cloud. Niestety dostęp do opcji utrudnia wykonanie interfejsu. Jest bardzo nierówne. Część przycisków wybiera się łatwo i intuicyjnie, inne są zbyt małe i nieintuicyjne. Szkoda, że autorzy nie postarali się o choć minimalne dopasowanie wyglądu do nowych, płaskich wersji systemu Android.

Na pochwałę zasługuje stabilność działania aplikacji. Podczas testów, wielokrotnego zwijania i wywoływania aplikacji, zakłóceń transmisji danych i zmian trasy program radził sobie bardzo dobrze. Ważnym aspektem jest też spora baza punktów POI. Trochę gorzej wygląda inny istotny element, czyli aktualizacje map. W zależności od regionu potrafią nie zawierać nowych dróg czy zmian w starych. Ich skuteczność najlepiej ocenić samemu korzystając z darmowej wersji próbnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym w trasę? MapaMap sprzedaje dożywotnie aktualizacje, NaviExpert migruje

93
13.12.2014  •  Anna Rymsza

Przed wyjazdem na Święta warto zadbać o nawigację z aktualnymi mapami. W ostatnim miesiącu sporo się działo: NaviExpert zachęca do przeniesienia konta do Google Play, MapaMap zmieniła model sprzedaży, po czym trzeba było naprawić aplikację na Androida, zaś wydawcy Navitel Navigatora postanowili udostępniać swój produkt za darmo na tydzień. Tymczasem w Automapie pojawiły się kody lotnisk ICAO i IATA, a po wydaniu map HERE Nokii na Androida wszyscy zastanawiają się, czy jest jeszcze sens płacić za nawigację. MapaMap zmieniła system licencjonowania i wprowadziła możliwość zakupu dożywotnich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy