Neko Atsume Kitty Collector 1.11.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Neko Atsune Kitty Collector to świetna gra nie tylko dla miłośników kotów. Gra polega na umieszczaniu na podwórku rzeczy, którymi mogą się zainteresować koty i robieniu im zdjęć, jeśli się pojawią.

W Neko Atsune Kitty Collector gracz może umieszczać na swoim podwórku różne zabawki i przekąski, które sprawią, że koty będą chętniej odwiedzać to miejsce.

Zachęconym kotom można w grze robić zdjęcia, układać je w albumie i zebrać całą kolekcję kotów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ostatnia testowa wersja Androida 7.0 wydana. Znalazł się w niej też kot

29
20.07.2016  •  Mateusz Budzeń

Google udostępniło Androida 7.0 Nougat Developer Preview, czyli wersji skierowanej głównie dla deweloperów i testerów. Wersja oznaczona cyfrą 5 jest już ostatnim wczesnym wydaniem, bardzo zbliżonym do finalnego Androida 7.0. W najnowszym wydaniu pojawiła się mała niespodzianka, którą zobaczymy po wykonaniu kilkunastu szybkich kliknięć. Android 7.0 Nougat Developer Preview 5 nie wprowadza żadnych większych nowości. Producent skupił się przede wszystkim na doszlifowaniu już wprowadzonych funkcji. Jest to najbardziej zrozumiałe, w końcu mamy do czynienia z wersją bardzo zbliżoną do finalnego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza