r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Neko Atsume Kitty Collector 1.11.0

Strona główna Android Gry Przygodowe

Neko Atsune Kitty Collector to świetna gra nie tylko dla miłośników kotów. Gra polega na umieszczaniu na podwórku rzeczy, którymi mogą się zainteresować koty i robieniu im zdjęć, jeśli się pojawią.

Galeria programu

W Neko Atsune Kitty Collector gracz może umieszczać na swoim podwórku różne zabawki i przekąski, które sprawią, że koty będą chętniej odwiedzać to miejsce.

Zachęconym kotom można w grze robić zdjęcia, układać je w albumie i zebrać całą kolekcję kotów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ostatnia testowa wersja Androida 7.0 wydana. Znalazł się w niej też kot

29
OPROGRAMOWANIE 20.07.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Google udostępniło Androida 7.0 Nougat Developer Preview, czyli wersji skierowanej głównie dla deweloperów i testerów. Wersja oznaczona cyfrą 5 jest już ostatnim wczesnym wydaniem, bardzo zbliżonym do finalnego Androida 7.0. W najnowszym wydaniu pojawiła się mała niespodzianka, którą zobaczymy po wykonaniu kilkunastu szybkich kliknięć. Android 7.0 Nougat Developer Preview 5 nie wprowadza żadnych większych nowości. Producent skupił się przede wszystkim na doszlifowaniu już wprowadzonych funkcji. Jest to najbardziej zrozumiałe, w końcu mamy do czynienia z wersją bardzo zbliżoną do finalnego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.