r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nero TuneItUp Free Cleaner 1.5.0.171_nero

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu

Nero TuneItUp Free Cleaner to aplikacja, która służy do analizowania bieżącego stanu urządzenia i odzyskiwania miejsca we wbudowanej pamięci. Program pozwala też sprawdzić, które aplikacje pobierają zbyt dużo energii z akumulatora smartfonu lub tabletu.

Za pomocą programu Nero TuneItUp Free Cleaner można "wysprzątać" urządzenie mobilne na trzy różne sposoby: wyczyścić historię połączeń telefonicznych oraz pamięć przeglądarki internetowej, zwolnić miejsce w pamięci urządzenia usuwając dane aplikacji z pamięci podręcznej, wreszcie usprawnić pracę systemu operacyjnego, zamykając najbardziej zasobożerne procesy. W tym ostatnim wypadku, Nero TuneItUp Free Cleaner pozwala wykonać porządki pod kątem aplikacji, które zużywają najwięcej energii w akumulatorze urządzenia, a także mocy procesora oraz pamięć RAM.

Program ma bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs, który pozwala szybko wykonać "sprzątanie" urządzenia na odcinku, na który użytkownik zwraca największą uwagę. Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.