Nero TuneItUp Free Cleaner Nero TuneItUp Free Cleaner 1.5.0.189_nero

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nero TuneItUp Free Cleaner to aplikacja, która służy do analizowania bieżącego stanu urządzenia i odzyskiwania miejsca we wbudowanej pamięci. Program pozwala też sprawdzić, które aplikacje pobierają zbyt dużo energii z akumulatora smartfonu lub tabletu.

Za pomocą programu Nero TuneItUp Free Cleaner można "wysprzątać" urządzenie mobilne na trzy różne sposoby: wyczyścić historię połączeń telefonicznych oraz pamięć przeglądarki internetowej, zwolnić miejsce w pamięci urządzenia usuwając dane aplikacji z pamięci podręcznej, wreszcie usprawnić pracę systemu operacyjnego, zamykając najbardziej zasobożerne procesy. W tym ostatnim wypadku, Nero TuneItUp Free Cleaner pozwala wykonać porządki pod kątem aplikacji, które zużywają najwięcej energii w akumulatorze urządzenia, a także mocy procesora oraz pamięć RAM.

Program ma bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs, który pozwala szybko wykonać "sprzątanie" urządzenia na odcinku, na który użytkownik zwraca największą uwagę. Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!