r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix w ofercie Orange TV pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

W ciągu najbliższych miesięcy wybór Orange TV powinien stać się atrakcyjniejszy dla użytkowników Netfliksa. Obie firmy odnowiły umowę, która umożliwia dalsze oferowanie usług Netfliksa w ramach abonamentu w Orange.

Możliwe, że już w tym roku osoby korzystające z Orange TV, zyskają dostęp do bogatej biblioteki Netfliksa. Dokładna data rozszerzenia oferty nie została ujawniona – termin został określony jako najbliższe miesiące i niewykluczany jest ten rok. Pomarańczowy operator nie będzie jednak tym pierwszym, bowiem od lipca dostęp do Netfliksa wprowadziło T-Mobile Polska.

Z Netfliksa można również korzystać bezpośrednio, opłacając dostęp do biblioteki samej usługi. Jednakże oferta Orange najprawdopodobniej będzie obejmowała kanały dostępne w Orange TV oraz bibliotekę seriali i filmów Netfliksa.

r   e   k   l   a   m   a

Dostęp do Netfliksa będziemy mieli m.in. w dekoderach Orange TV, a więc bez potrzeby podłączenia do telewizora kolejnych dodatkowych urządzeń. Będzie to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają SmartTV z opcją instalacji odpowiedniej aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.