Nova Google Companion 1.1

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nova Google Companion to oficjalny dodatek do najpopularniejszego u nas launchera Nova dla Androida, który pozwala wyświetlać panel Google Now jako pierwszy z pulpitów w urządzeniu.

Aktualnie funkcja dostępna jest tylko dla testerów beta aplikacji, a po instalacji dodatku konieczne jest dodatkowo jej aktywowanie w ustawieniach. Istnieją przy tym dwa sposoby uruchamiania panelu.

Pierwszy z nich przypisuje panel na stałe jako pierwszą ze stron pulpitu, zatem aby go wyświetlić konieczne jest przejście do skrajnie lewego ekranu. Drugie ustawienie pozwala natomiast wyświetlić owy panel niezależnie od strony, którą w danym momencie oglądamy – wystarczy wówczas przeciągnąć palcem od lewej krawędzi ekranu. Obydwie funkcje działają sprawie, a samo ładowanie treści panelu Google Now przebiega równie szybko jak w samej aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nova Launcher: wersja beta zintegrowana z panelem Google Now

7
22.06.2017  •  Oskar Ziomek

Najpopularniejszy launcher dla Androida w naszej bazie, Nova Launcher, otrzymał jedną z ciekawszych aktualizacji. W wersji beta, od kilku dni korzystać można z integracji z panelem powiadomień Google Now. Kompatybilność tej funkcji została właśnie rozszerzona także dla starszych urządzeń i od teraz działa nawet na smartfonach z Androidem 5.0 Lollipop. Dzięki takiej zmianie, możliwe jest ustawienie ekranu Google Now, jak pierwszego z lewej pulpitu w urządzeniu, by mieć do niego wygodniejszy dostęp. Skorzystać można również z ustawienia, które pozwoli owy panel wysuwać po przeciągnięciu palcem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję