reklama

Nowe wersje produktów AVG dla małych firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Firma AVG wprowadziła na rynek nowe wersje AVG Internet Security i Anti-Virus Business Edition 9.0, produktów zabezpieczających przeznaczonych dla małych firm.

Podobnie jak w wersjach dla użytkowników domowych, nowy połączony skaner antywirusowy i antyszpiegowski używa technologii, która oznacza pliki jako bezpieczne lub potencjalnie niebezpieczne podczas wstępnego skanowania i ignoruje je w przyszłości, chyba że zmieni się struktura plików - przyspiesza to proces skanowania. Dodatkowo AVG 9.0 dla małych firm to także szereg mechanizmów, które minimalizują nakłady na administrowanie - narzędzia do klonowania ułatwiają wdrożenie, dostępny jest menedżer aktualizacji i awaryjna linuksowa płyta CD przywracająca działanie sieci, jeśli infekcja uniemożliwi rozruch systemów. Nowa wersja AVG zawiera również mechanizmy do ochrony danych wywodzące się z przejętej firmy Sana Security oraz funkcje ochrony przed kradzieżą tożsamości.

AVG Internet Security Business Edition 9.0 i AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 dostępne są już w ofercie polskich dystrybutorów. Licencje są sprzedawane w pakietach po pięć sztuk. Cena rocznej, pięciostanowiskowej licencji na AVG Internet Security Business Edition 9.0 zaczyna się od 815,95zł, a cena rocznej, pięciostanowiskowej licencji na AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 zaczyna się od 525,95zł.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić