O&O SpeedCheck O&O SpeedCheck 2.0.45.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O SpeedCheck to prosta, niewielka aplikacja służąca do sprawdzania potencjalnej różnicy pomiędzy dyskiem zdefragmentowanym za pomocą odpowiedniego oprogramowania, a dyskiem pofragmentowanym. Program nie wymaga instalacji, a po jego uruchomieniu jedyną opcją jest włączenie symulacji, która składa się z pięciu etapów. Po kilku minutach program przedstawi raport, w którym poinformuje o potencjalnych "zyskach" z wykonania defragmentacji dysku twardego.

Podczas symulacji nie są zapisywane żadne dane, dlatego nie trzeba się obawiać, że nasz dysk zostanie czymś zaśmiecony albo że znikną z niego jakieś pliki. Brak jakichkolwiek opcji sprawia, że nie można posłużyć się aplikacją w zły sposób, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!