Odin Odin 3.13.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Odin zawiera rozmaite narzędzia skierowane do użytkowników smartfonów i tabletów firmy Samsung pracujących pod kontrolą Androida.

Odin jest dostępny zupełnie za darmo i pozwala chociażby na zaktualizowanie systemu operacyjnego Android (można również zainstalować niestandardową wersję oprogramowania), ale nie tylko. Dzięki Odinowi będziemy mogli wgrać nowe oprogramowanie ROM, zajmiemy się flashowaniem urządzenia, modyfikacją jądra systemu operacyjnego, a także wzbogacimy smartfon lub tablet o rozmaite, fanowskie nakładki zwiększające możliwości urządzenia przenośnego.

Warto pamiętać, że Odin wymaga aktywowania opcji „debugowanie USB” w ustawieniach smartfona lub tabletu, który uprzednio podłączyliśmy do komputera za pośrednictwem złącza USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!