r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odświeżona Beta 2 pakietu Office 2007 już niedługo

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Na blogach osób związanych z pracami nad nowym pakietem Office 2007 pojawiły się informacje o nowej wersji beta, która planowana jest na "niedaleką przyszłość". Mowa o wersji Beta 2 Technical Refresh. Z bloga można się także dowiedzieć, że TR będzie raczej "nakładką" na poprzednią wersję Beta 2 i będzie się instalować jak patch czy uaktualnienie. Wydanie to będzie adresowane głównie do członków programu TAP, którzy w ciągu najbliższych tygodni powinni otrzymać od Microsoft nowe informacje o tym, czego w kwestii wdrażania, wsparcia i współpracy z Vistą mogą oczekiwać po finalnej wersji.

Nie jest jasne, czy Beta 2 TR zostanie wydana wraz z wersją Release Candidate 1 systemu Windows Vista. Tej zaś testerzy oczekują już pod koniec sierpnia. Korporacja wciąż jest zdeterminowana do zakończenia prac nad pakietem Office przed końcem 2006 roku, kiedy to Vista i Office 2007 mają trafić do odbiorców licencji zbiorczych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.