Office Live Workspace - ogólnoświatowa beta otwarta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Potwierdziły się zapowiedzi firmy Microsoft, o których pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Otwarto wtedy w Stanach Zjednoczonych publiczny program beta Office Live Workspace - hostowanej usługi, która ma pełnić funkcję internetowego magazynu dla dokumentów i jednocześnie pozwalać na ich otwieranie bezpośrednio z przeglądarki. Szerzej o jej możliwościach pisaliśmy w październiku 2007. Równocześnie Microsoft zapowiedział, że program beta zostanie rozszerzony na cały świat na początku bieżącego roku.

Tak się właśnie stało - od dzisiaj każdy zainteresowany może wejść na stronę Office Live Workspace i od razu rozpocząć pracę z usługą. Jest ona jednak dostępna na razie tylko w języku angielskim. Przy okazji rozszerzenia bety dodano też kilka nowych funkcji - między innymi panel aktywności pokazujące ostatnie zmiany w dokumentach, powiadomienia e-mail, możliwość tworzenia bezpośrednich linków do plików, kopiowanie wielu plików równocześnie oraz zaawansowane udostępnianie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu