Offline Map Navigation Tracker Offline Map Navigation Tracker 3.0

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Offline Map Navigation to aplikacja pełniąca funkcję nawigacji samochodowej i rowerowej, która stworzona została przez firmę VirtualMaze i udostępniona bezpłatnie użytkownikom urządzeń mobilnych z Androidem i iOS-em. Wśród jej atutów wymienić należy fakt, że pracuje w trybie offline bez konieczności aktywnego połączenia z siecią.

Pierwsze uruchomienie

Pracę z Offline Map Navigation rozpoczynamy od krótkiej konfiguracji podstawowych funkcji, w tym zdefiniowania w jakim celu wykorzystywana będzie nawigacja (prywatnie, taxi itp.). Na podstawie tego ostatniego uaktywnione zostaną funkcje powiązane z naszym wyborem. Na dalszym etapie aplikacja wyświetli krótki samouczek. Jak już zostało wspomniane nawigacja działa w trybie offline, jednak wymagane jest pobranie map wybranych krajów czy kontynentów.

Interfejs i obsługa nawigacji

Interfejs aplikacji nawiązuje do konkurencyjnych rozwiązań tego typu. Użytkownicy, którzy kiedykolwiek wcześniej korzystali z nawigacji Sygic czy OsmAnd bardzo szybko odnajdą się również w Offline Map Navigation. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o sposób obsługi. Wystarczy, że wybierzemy lokalizację początkową (lub skorzystamy z automatycznego wskazania bieżącej lokalizacji) oraz zdefiniujemy adres docelowy. Aplikacja umożliwia dodawanie punktów pośrednich. Następnie program wyznaczy trasę i zaproponuje trasy alternatywne, wyświetli informację o odległości i czasie podróży oraz umożliwi rozpoczęcie nawigacji.

Offline Map Navigation oferuje rozbudowaną bazę punktów POI. Dzięki tej funkcji szybko i wygodnie odnajdziemy w wybranej lokalizacji restauracje, apteki, sklepy, hotele, biblioteki, szkoły oraz wiele różnych przedsiębiorstw usługowo-handlowych.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • nawigacja w trybie offline dla Androida i iOS-a
  • pobieranie map wybranych regionów
  • klasyczny na nawigacji interfejs graficzny
  • spora baza punktów POI
  • za darmo i po polsku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!