OmniBus

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OmniBus to bardzo interesujący niezależny projekt, przynajmniej jeśli o niezłą warstwę humorystyczną gry chodzi. Jej producenci podeszli do materii typowo rozrywkowo i najwyraźniej są też fanami filmu Speed, gdyż kierujemy tutaj różnymi autobusami, które pędzą radośnie przed siebie. Grafika jest specjalnie oszczędna, by przypomnieć stare czasy, a w parze z nią idzie popiskująca ścieżka muzyczna. Można się grą zauroczyć.

Produkt oferuje dwa główne tryby zabawy. W jeździe dowolnej wybieramy jeden z dostępnych pojazdów i ruszamy w miasto. W tym przypadku nie wykonujemy żadnych misji, tylko po prostu jeździmy po dość ciekawie zaprojektowanej metropolii, a także powodujemy kraksy. Zderzamy się z innymi uczestnikami ruchu, demolujemy również budynki, rozlatujące się tak, jakby były zrobione z pudełek. Zabawa mocno relaksuje.

Alternatywny tryb to zestaw zadań zlecanych przez różne osoby. Tutaj programiści pomysły mieli różne. Będziemy między innymi dostarczali fajerwerki przez tor przeszkód z odbojami, próbowali przetrwać na stylowej arenie drogowej, pokazać przyjezdnym miasto i nie zgubić ich za wielu czy rozbić bank. W tym ostatnim przypadku należy odpowiednio się rozpędzić, zanim położymy koła na bogactwach.

Ograniczenia wersji demo

Mamy do czynienia z rozwojową wersją demonstracyjną, umożliwiająca docenienie dopiero powstającego dzieła. Gra nie narzuca ograniczeń czasu zabawy czy liczby dostępnych poziomów. Dostajemy wszystko, co na chwilę obecną przygotowano.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!