OmniPage File Converter 1.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

OmniPage File Converter to dodatek do programu Word 2013, który służy do konwersji obrazków i plików PDF na tekst. Dodatek wykorzystuje cenione algorytmy OCR firmy Nuance Communications.

Dodatek rozpozna tekst w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, japońskim i hiszpańskim. Z językiem polskim niestety nie radzi sobie najlepiej. Po rozpoznaniu można wynik od razu wkleić do dokumentu. Ponadto dodatek może rozpoznawać tylko tekst, lub tekst wraz z formatowaniem.

Warto pamiętać, że dodatek nie poradzi sobie z dużymi plikami PDF i nie działa z Wordem 2016.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

51
16.12.2015  •  Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybkość działania
nie działa z Wordem 2016, mało rozpoznawanych języków.
ocena użytkownika

Bardzo fajny dodatek i w dodatku darmowy. Szkoda że jego możliwości są tak okrojone i nie działa w najnowszym Officie. Dziwi rozpoznawanie tekstu tylko w kilku języka. Z angielskim radzi sobie dobrze, małe zdjęcia są całkiem szybko przetwarzane.

12.10.2016 13:04 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy