r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OnionShare 1.3

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OnionShare to otwarty program, pozwalający udostępniać innym pliki bez ograniczenia rozmiaru. Program wykorzystuje te same mechanizmy, co Tor, do ukrywania pochodzenia pliku i tożsamości udostępniającego.

W OnionShare, trzeba wskazać pliki lub foldery do udostępniania. Ich liczba oraz rozmiar nie są ograniczone. Dalej pozostaje już tylko nawiązanie połączenia z siecią Tor, co skutkuje wygenerowaniem losowego adresu internetowego i ustawieniu naszego komputera jako serwera. Niezbędna do tego jest obecność przeglądarki Tor Browser, uruchomionej w tle. Może to trwać dłuższą chwilę.

Wygenerowany link wystarczy teraz komuś udostępnić. Pobieranie możliwe jest wyłącznie przez sieć Tor, na przykład z pomocą Tor Browser. OnionShare pozwala opcjonalnie automatycznie zamknąć połączenie po pobraniu plików przez pierwszą osobę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.