bEUBzeUR
OnionShare ikona

OnionShare2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OnionShare to program do bezpośredniego udostępniania plików z wykorzystaniem mechanizmów przeglądarki Tor, a więc z zachowaniem pełnej anonimowości. Pliki mogą mieć dowolny rozmiar.

bEUBzeUT

Aby skorzystać z programu, w pierwszej kolejności należy zainstalować oraz uruchomić przeglądarkę Tor. Później, już w OnionShare, trzeba wskazać na pliki lub foldery, które chcemy komuś udostępnić. Ich liczba oraz rozmiar nie są ograniczone. Dalej pozostaje już tylko nawiązanie połączenia, co skutkuje wygenerowaniem losowego adresu internetowego i ustawieniu naszego komputera jako serwera. Może to trwać dłuższą chwilę.

Wygenerowany link wystarczy teraz komuś udostępnić. Pobieranie możliwe jest również wyłącznie przez przeglądarkę Tor. OnionShare pozwala opcjonalnie automatycznie zamknąć połączenie po pobraniu plików przez pierwszą osobę.

Udostępnij
OnionShare 2.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentMicah Lee
Liczba pobrań1 003
Data aktualizacji27 wrz 2021
Rozmiar pliku105.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OnionShare ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBzeVd
Komentarze (3)
bEUBzeVP