OnionShare OnionShare 2.3.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OnionShare to program do bezpośredniego udostępniania plików z wykorzystaniem mechanizmów przeglądarki Tor, a więc z zachowaniem pełnej anonimowości. Pliki mogą mieć dowolny rozmiar.

Aby skorzystać z programu, w pierwszej kolejności należy zainstalować oraz uruchomić przeglądarkę Tor. Później, już w OnionShare, trzeba wskazać na pliki lub foldery, które chcemy komuś udostępnić. Ich liczba oraz rozmiar nie są ograniczone. Dalej pozostaje już tylko nawiązanie połączenia, co skutkuje wygenerowaniem losowego adresu internetowego i ustawieniu naszego komputera jako serwera. Może to trwać dłuższą chwilę.

Wygenerowany link wystarczy teraz komuś udostępnić. Pobieranie możliwe jest również wyłącznie przez przeglądarkę Tor. OnionShare pozwala opcjonalnie automatycznie zamknąć połączenie po pobraniu plików przez pierwszą osobę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!