MacOSInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plików P2POnionShare
OnionShare ikona

OnionShare2.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

OnionShare to otwarty program, pozwalający udostępniać innym pliki bez ograniczenia rozmiaru. Program wykorzystuje te same mechanizmy, co Tor, do ukrywania pochodzenia pliku i tożsamości udostępniającego.

W OnionShare, trzeba wskazać pliki lub foldery do udostępniania. Ich liczba oraz rozmiar nie są ograniczone. Dalej pozostaje już tylko nawiązanie połączenia z siecią Tor, co skutkuje wygenerowaniem losowego adresu internetowego i ustawieniu naszego komputera jako serwera. Niezbędna do tego jest obecność przeglądarki Tor Browser, uruchomionej w tle. Może to trwać dłuższą chwilę.

Wygenerowany link wystarczy teraz komuś udostępnić. Pobieranie możliwe jest wyłącznie przez sieć Tor, na przykład z pomocą Tor Browser. OnionShare pozwala opcjonalnie automatycznie zamknąć połączenie po pobraniu plików przez pierwszą osobę.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMicah Lee
Liczba pobrań102
Data aktualizacji18 sty 2022
Rozmiar pliku83.30 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OnionShare ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)