bDZtAFqt
OnionShare ikona

OnionShare2.3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

OnionShare to otwarty program, pozwalający udostępniać innym pliki bez ograniczenia rozmiaru. Program wykorzystuje te same mechanizmy, co Tor, do ukrywania pochodzenia pliku i tożsamości udostępniającego.

bDZtAFqv

W OnionShare, trzeba wskazać pliki lub foldery do udostępniania. Ich liczba oraz rozmiar nie są ograniczone. Dalej pozostaje już tylko nawiązanie połączenia z siecią Tor, co skutkuje wygenerowaniem losowego adresu internetowego i ustawieniu naszego komputera jako serwera. Niezbędna do tego jest obecność przeglądarki Tor Browser, uruchomionej w tle. Może to trwać dłuższą chwilę.

Wygenerowany link wystarczy teraz komuś udostępnić. Pobieranie możliwe jest wyłącznie przez sieć Tor, na przykład z pomocą Tor Browser. OnionShare pozwala opcjonalnie automatycznie zamknąć połączenie po pobraniu plików przez pierwszą osobę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
OnionShare 2.3.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMicah Lee
Liczba pobrań89
Data aktualizacji23 lut 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OnionShare ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtAFra
bDZtAFrr