Opale Messenger Opale Messenger 2.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Opale Messenger to ciekawa alternatywa dla desktopowej aplikacji Messenger, która wzbogaca ją o rozwiązanie znane z mobilnej wersji facebookowego komunikatora.

Po uruchomieniu Opale Messenger na ekranie zobaczymy jedynie koło z niewielkim kryształem na środku, w którym – po otrzymaniu wiadomości – pojawi się odpowiednia cyferka (podobnie jak na smartfonie czy tablecie). Koło możemy umieścić w dyskretnym miejscu na pulpicie systemu operacyjnego Windows lub też całkowicie zminimalizować aplikację do zasobnika systemowego, by w razie potrzeby wywołać ją prostą kombinacją przycisków.

Klikając na wspomniane koło otworzymy natomiast główne okno Opale Messengera, dzięki któremu zalogujemy się do swojego konta na facebookowym Messengerze i rozpoczniemy korzystanie z tego komunikatora. Opale Messenger zawiera te same opcje, co oficjalna aplikacja skierowana do użytkowników Facebook Messengera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!