r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Developer 49.0.2705.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Opera Developer to testowa wersja popularnej Opery, pierwsza odmiana w całym cyklu wydawniczym przeglądarki. Jest przez to najmniej stabilna, ale też jako pierwsza wyposażana w najnowsze funkcje.

Galeria programu

Ponieważ do tej wersji programu trafiają w pierwszej kolejności wszystkie eksperymentalne funkcje i na tym etapie nie jest znana stabilność ich pracy, jest to program polecany przede wszystkim zaawansowanym użytkownikom, którzy zainteresowani są testami i nowościami, ale są świadomi ryzyka związanego ze stabilnością pracy programu.

Funkcje przetestowane w wydaniu Developer trafiają ostatecznie do edycji beta a dopiero potem do stabilnej wersji Opery. Nowe wersje programów wydawane są co kilka tygodni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Opera Developer 49: nowa konfiguracja i zmiany w trybie prywatnym

55
OPROGRAMOWANIE 06.09.2017 | Oskar Ziomek

Opera przymierza się do wydania kolejnej stabilnej wersji swojej przeglądarki, a tymczasem do użytkowników trafia nowe wydanie testowe – Opera Developer 49. Debiutują w nim nowe, proste ustawienia konfiguracyjne, reorganizacja O-menu oraz zmiany w wyglądzie trybu prywatnego. Choć znalazło się tu także miejsce dla poprawek błędów, nietrudno odnieść wrażenie, że modyfikacje interfejsu są ostatnio dla producenta ważne i często pojawiają się obok zmian „pod maską”. W pierwszej kolejności na warsztat wzięto wygląd strony startowej i dostępne z jej poziomu łatwe, proste ustawienia. Z tego miejsca…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.