r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera VPN teraz także w wersji Gold: większe możliwości za opłatą

Strona główna Aktualności

O autorze

Opera zdaje się robić ostatnio gruntowne porządki wśród oferowanych przez siebie produktów. Dopiero co informowaliśmy o zakończeniu rozwoju Opery Max, a już teraz przychodzi czas na następne zmiany. Tym razem mowa o nowym trybie Gold w aplikacji Opera VPN, który ma zwiększyć jej możliwości, ale niestety nie za darmo.

Po zakupieniu licencji, użytkownicy mają doświadczyć większej prędkości działania podczas strumieniowania mediów i przeglądania Sieci oraz móc łączyć się z większą liczbą regionów (łącznie dziesięcioma). Z aplikacji znikną także wówczas reklamy, aktywowany zostanie tryb blokowania śledzenia użytkownika oraz udostępnione będzie wsparcie techniczne działające 7 dni w tygodniu.

Na początek zmiany dostępne są dla użytkowników Opery VPN w systemie iOS, ale pojawienie się trybu Gold w wersji dla Androida jest zapewne tylko kwestią czasu. Aby zachęcić użytkowników do skorzystania z oferty, licencja wyceniona została promocyjnie na niecałe 25 euro; przed rabatem Opera życzy sobie za tryb Gold 30 euro.

r   e   k   l   a   m   a

Co istotne, wprowadzenie nowego, płatnego trybu nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie dotychczasowej, darmowej wersji aplikacji, która zachowa wszystkie oferowane przez siebie funkcje. Opera VPN jest dostępna do pobrania z naszego katalogu aplikacji. Dostępna jest wersja dla iOS-a oraz Androida.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.