r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange jednak będzie sprzedawać prąd, ruszył program pilotażowy

Strona główna AktualnościBIZNES

Mimo że współpraca Orange i PGE zakończyła się w styczniu, operator nie zrezygnował ze sprzedaży prądu. Podobnie jak Plus i T-Mobile, zamierza zaoferować swoim klientom możliwość płacenia jednego rachunku za internet, telefon i energię elektryczną. Oferta Orange będzie kierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Usługa o nazwie Orange Energia ma być korzystna nie tylko dla obecnych klientów Orange. Klienci indywidualni mogą liczyć na rabat wysokości od 50 do 150 złotych, obliczony na podstawie dotychczasowych faktur i szacowanego zużycia miesięcznego, przy zawieraniu umowy na rok. Jeśli zaś są już klientami Orange, mogą zyskać od 5 do 15 złotych rabatu miesięcznie. Analogiczna gradacja rabatów została przygotowana dla firm.

Ciekawie wyglądać będą rozliczenia – klient samodzielnie ma wpisywać stan licznika na stronie operatora i na tej podstawie zostanie mu wystawiona faktura. Orange twierdzi, że dzięki temu każdy będzie mógł zdecydować kiedy zapłaci rachunki.

r   e   k   l   a   m   a

Orange rozpoczął program pilotażowy sprzedaży prądu w Krakowie i aglomeracji śląskiej. Testy potrwają do 31 stycznia przyszłego roku.

Czy oferta rzeczywiście będzie opłacalna, można wstępnie obliczyć na stronie usługi, dzięki prostemu kalkulatorowi. Zamówić usługę można w jednym z salonów Orange w Krakowie lub Katowicach oraz przez Internet.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.