PDF Password Recovery PDF Password Recovery 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w dokumentach PDF.

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do plików PDF z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji Adobe Acrobat i wieloma innymi oferującymi taką funkcję, a także umożliwia usuwanie ograniczeń dotyczących wydruku, edycji czy kopiowania zawartości PDF-ów. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD oraz przetwarzania wielowątkowego, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

PDF Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!