r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[PGA 2014] CDP.pl i jego wielki giermasz

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Osoby, które przybyły na Poznań Game Arena 2014 aby przy okazji zaktualizować swoją kolekcję gier, impreza przywitała z otwartymi ramionami… czy też raczej koszami tytułów do wyboru. Tak jak zapowiadano, stoisko dystrybutora CDP.pl to jeden wielki kiermasz. Na dość sporej powierzchni znalazło się kilkadziesiąt znanych produktów w atrakcyjnych cenach. Ceny gier zaczynają się już od 5 złotych w wydaniach dla komputerów, a edycje konsolowe można zakupić w cenach od 30.

Wśród tytułów znalazły się takie hity jak chociażby nieśmiertelne Diablo II, ale lista dostępnych w sprzedaży projektów jest naprawdę długa. W tej samej cenie zakupicie tutaj LEGO Star Wars: The Complete Saga na konsolę PS3. Wśród oferowanych towarów znalazły się ponadto gry planszowe i audiokomiksy. W sobotni poranek szykuje się prawdziwa inwazja na stoisko. Obsługa jest jednak na to przygotowana i zapewnia, że z dzikim tłumem spragnionych tanich gier powinna sobie poradzić bez problemów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.