r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PHHHOTO 3.3.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

PHHHOTO to aplikacja, która służy do robienia zdjęć „na wesoło”. Przetwarza serię wykonanych fotografii w animacje, które dodatkowo można ozdobić filtrami. W pewnym sensie to swego rodzaju Instagram dla GIF-ów.

Galeria programu

Początek przygody z aplikacją zaskakuje. Program wymaga założenia konta i nie pozwala zalogować się za pomocą Facebooka, Twittera lub Google, a do weryfikacji konta potrzebny jest numer telefonu, na który przychodzi kod potwierdzający.

Jeśli zdecydujemy się je podać dane i wejść głębiej w aplikację, to czeka na nas edytor dość zabawnych fotografii. Mechanizm działania programu jest prosty. Aparat wykonuje serię zdjęć, po czym łączy je w jedną, animowaną całość. Gotową fotografię możemy upiększyć filtrem, codziennie w aplikacji pojawiają się nowe. Podczas naszych testów do wyboru były tylko dwa filtry. Gotową animację możemy opublikować na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub Tumblrze, nie ma zaś możliwości zapisania jej na smartfonie. Aplikacja proponuje też wejście do społeczności, polecając najbardziej wartych użytkowników PHHHOTO z całego świata.

Program PHHHOTO jest darmowy i nie wyświetla reklam, a także nie zawiera opłat za uruchomienie dodatkowych opcji w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.