PHHHOTO PHHHOTO

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

PHHHOTO to aplikacja, która służy do robienia zdjęć „na wesoło”. Przetwarza serię wykonanych fotografii w animacje, które dodatkowo można ozdobić filtrami. W pewnym sensie to swego rodzaju Instagram dla GIF-ów.

Początek przygody z aplikacją zaskakuje. Program wymaga założenia konta i nie pozwala zalogować się za pomocą Facebooka, Twittera lub Google, a do weryfikacji konta potrzebny jest numer telefonu, na który przychodzi kod potwierdzający.

Jeśli zdecydujemy się je podać dane i wejść głębiej w aplikację, to czeka na nas edytor dość zabawnych fotografii. Mechanizm działania programu jest prosty. Aparat wykonuje serię zdjęć, po czym łączy je w jedną, animowaną całość. Gotową fotografię możemy upiększyć filtrem, codziennie w aplikacji pojawiają się nowe. Podczas naszych testów do wyboru były tylko dwa filtry. Gotową animację możemy opublikować na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub Tumblrze, nie ma zaś możliwości zapisania jej na smartfonie. Aplikacja proponuje też wejście do społeczności, polecając najbardziej wartych użytkowników PHHHOTO z całego świata.

Program PHHHOTO jest darmowy i nie wyświetla reklam, a także nie zawiera opłat za uruchomienie dodatkowych opcji w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!