Pakiet przedsiębiorcy - Ryczałt Pakiet przedsiębiorcy - Ryczałt 3.241.2019

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Ryczałt to niewielka i prosta aplikacja dla firm rozliczających podatek w oparciu o ewidencję przychodów.

Umożliwia ona prowadzenie ewidencji przychodów, rejestrów VAT sprzedaży i zakupów, generowanie i wysyłkę danych na potrzeby kontroli skarbowych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), a także prowadzenie ewidencji przebiegu oraz kosztów eksploatacji pojazdów osobowych używanych na potrzeby prowadzonej działalności (kilometrówka). Ponadto pozwala na wystawianie dowodów wewnętrznych oraz not księgowych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, wyliczanie należnego do zapłaty ryczałtu i podatku VAT, rozliczanie podatku ryczałtowego i VAT (miesięcznie lub kwartalnie) i tworzenie deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-UE, VAT-UEK, VAT-27, PIT-28 i wysyłkę poprzez e-Deklaracje.

Pakiet przedsiębiorcy - Ryczałt daje możliwość tworzenia bazy danych kontrahentów i pobieranie ich danych z CEIDG, ewidencjonowania zapłaconego podatku ryczałtowego, podatku VAT oraz składek ZUS, automatycznego podpowiadania wysokości koniecznych do opłacenia składek ZUS w danym miesiącu oraz generowania druków poleceń wpłaty gotówkowej (np. na poczcie lub w banku) do ZUS i do US.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!