r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Parallels Toolbox 1.1.1-689

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe

Parallels Toolbox to zestaw 21 narzędzi, których zadaniem jest ułatwianie codziennie wykonywanych na komputerze działań, w tym tworzenia zrzutów ekranu, archiwów, nagrywania filmów kamerką internetową, uruchamiania aplikacji, pobierania filmów z Sieci czy blokowania komputera.

Galeria programu

Interfejs programu przypomina Centrum Akcji systemu Windows 10, przez co korzystanie z niego może przypominać wykorzystywanie funkcji zintegrowanych z systemem. Wszystkie funkcje oferowane przez pakiet to jednak w rzeczywistości niewielkie aplikacje, które można również uruchamiać niezależnie od samego panelu, wykorzystując odpowiednie skróty. Sam panel stanowi wyłącznie wygodny podgląd wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

Same aplikacje są natomiast niewielkie i zostały stworzone tak, aby od użytkownika wymagać co najwyżej kilku kliknięć w celu wykonania interesujących nas operacji. Na przykład, aby pobrać film z serwisu YouTube wystarczy jedynie przeciągnąć jego link na obszar odpowiedniej aplikacji.

Uwaga!

  • Edycja trial programu ograniczona jest do 7 dni działania.
  • Aby korzystać z programu, konieczne jest założenie darmowego konta użytkownika lub zalogowanie się przy pomocy danych z serwisu Facebook lub Google.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Parallels Toolbox także w Windowsie – narzędzia w formie Centrum Akcji

11
OPROGRAMOWANIE 30.06.2017 | Oskar Ziomek

Znany dotychczas przede wszystkim użytkownikom Maka Parallels Toolbox, trafia również do Windowsa. To zestaw narzędzi i skrótów, mający ułatwiać wykonywanie codziennych zadań, w tym między innymi tworzenie archiwów, nagrywanie ekranu i tworzenie jego zrzutów, uruchamianie aplikacji, blokowanie komputera czy pobieranie filmów z Sieci. Funkcji jest wiele, ale nie są niestety darmowe – aplikacja kosztuje niecałe 10 dolarów rocznie, przy czym dostępna jest także wersja testowa. Atutem w tym przypadku jest przede wszystkim prostota działania oraz wygląd: sposobem obsługi program mocno przypomina…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.