r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PayPal 6.20.1

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

Oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych, czy też mobilnych. Aplikacja mobilna pomaga nam w lepszym kontrolowaniu wydatków.

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji musimy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe. Interfejs jak i możliwości programu są bardzo proste. Całość dzieli się na okno główne i 4 kategorie umieszczone u dołu ekranu. Za jego pomocą możemy zmieniać kategorie. Podejrzymy w nich nasze transakcje, podpięte katy i inne aktywności?

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowo transfer pozwala nam wysyłać pieniądze na inne konto PayPal bądź też zażądania zapłaty. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o możliwości programu. Na pochwałę zasługuje także interfejs, bardzo dobrze wpisuje się w wytyczne iOS 7.0 .

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Awaria PayPala umożliwiła dostęp do losowych kont i realizację transakcji

21
BEZPIECZEŃSTWO 27.12.2016 | Maciej Olanicki

W styczniu miała miejsce potencjalnie niebezpieczna w skutkach awaria serwisu Allegro. W wyniku aktualizacji oprogramowania (co prawda tylko przez ok. półtora godziny) możliwe było tam uzyskanie dostępu do losowych kont. Wygląda na to że z podobna awarią borykał się w ostatnim czasie inny powszechnie wykorzystywany w e-zakupach serwis, PayPal. Jak informuje Niebezpiecznik.pl, użytkownicy, którzy logowali się wczoraj do serwisu transakcyjnego PayPal, otrzymywali dostęp do kont innych użytkowników. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że PayPal działa przecież jako wirtualny portfel – zyskując…

PayPal wymierza cios w crowdfunding i rezygnuje ze zwrotów za nieudane akcje

26
INTERNET 09.05.2016 | Maciej Olanicki

Dzięki crowdfundingowi, czyli gromadzeniu pieniędzy w konkretnie zdefiniowanym celu wśród społeczności skupionej wokół takich serwisów jak Kickstarter czy Polak Potrafi, wyprodukowanych mogło zostać tysiące ciekawych urządzeń, zrealizowanych tysiące przedsięwzięć. Zbiórki społecznościowe nie są jednak pozbawione wad, co dostrzega PayPal i zapowiada ważną zmianę polityki dotyczącą crowdfundingu. Z reguły słyszymy o spektakularnych sukcesach, gdzie w ciągu zaledwie ułamka czasu przeznaczonego na zbiórkę środków, udało się kilkukrotnie przewyższyć założony przez twórców cel. Oczywiście wśród…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.